WITAM !!!

Obecnie na stronie znajdują się opisy  postaci, gry, księga gości forum oraz program TV.

Bender Wita

.::Newsy::.

Dzisiaj rusza Forum

30-08-2003

Serwis powoli się rozwija, właśnie dodane zostało forum, a wkrótce pojawią się aktualne newsy, dział Info, Downloads, oraz inne pomniejsze, ale nie mniej ciekawe elementy.
Jeżeli macie jakieś interesujące propozycje lub uwagi dotyczące strony, to wypowiedzcie się na  na forum, strona dopiero jest w budowie, więc wszelkie możliwe zmiany najlepiej  wprowadzać jak najwcześniej.

Autor: Ninjai

Godz. 08:10

TV4-zmiana programu

03-09-2003

Dotarły do mnie wiadomości, że TV4 ostatnio zmieniło godziny emisji "Futuramy". Teraz serial będzie emitowany tylko w poniedziałki o godzinie 22:30 (zrezygnowano z soboty). Na szczęście "Futurama" nie podzieliła losu  "Famyli Guy'a". Obecnie serial ten został zdjęty z anteny... :-(
-strona cały czas jest tworzona, obecnie przybywają nowe opisy bohaterów w dziale Postacie...

Autor: Ninjai

Godz. 16:05

Downloads-GRY

10-09-2003

Dział Downloads został uzupełniony o kilka dodatków. Dodanych zostało dziesięć gier z naszymi ulubionymi bohaterami w rolach głównych. Jeżeli lubisz proste ale klimatyczne gierki to zapraszam do pod-działu GRY.

Autor: Ninjai

Godz. 20:30

Powrót "Głowy Rodziny"

24-09-2003

TV4 ponownie zaczęło emitować "Famyli Guya" !!!. Serial jest w zasięgu naszego wzroku zawsze w poniedziałki o godz. 21:30 :) z czego bardzo się cieszę...

Autor: Ninjai

Godz. 18:30